Katalog Firm Oferty Lokalnych Firm

 

Katalog firm » Usługi » Poligrafia

Katalog firm » Rozrywka i rekreacja » Kawiarnie

Katalog firm » Rozrywka i rekreacja » Gastronomia

Katalog firm » Rozrywka i rekreacja » Restauracje

Art Caffe - Restauracja

Hallera 31
07-410 Ostrołęka
Telefon :29 760 50 08
Godziny otwarcia :wtorek - czwartek : 14.00 - 22.00
piątek - sobota : 14.00 - 24.00
niedziela : 16.00 - 22.00
poniedziałek: nieczynne
Luksusowy lokal wyposażony w skórę i drewno, które w połączeniu z galerią obrazów i jazzową muzyką są receptą na chwilę relaksu.
Wejście
"Art caffe" to połączenie restauracji i kawiarni z galerią. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy sztuki i artyści, którzy mogą wystawić swoje prace. Lokal jest czynny 6 dni w tygodniu. Od wtorku do czwartku od godz. 14 do godz. 22, w piątki i soboty od 14 do 24, zaś w niedzielę od 16 do 22.
"Art caffe" to idealne miejsce do zorganizowania szkoleń, bankietów firmowych, chrzcin, komunii i innych imprez okolicznościowych. Lokal posiada 50 miejsc siedzących, klimatyzowaną salę, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz projektor multimedialny. Oferujemy również profesjonalny catering.

Bar
Bar znajduje się na wprost wejścia, dzięki czemu klient czuje się od razu zauważony i należycie przywitany. Uwagę przykuwa marmurowy blat, którym można się fascynować cały czas, gdyż w zależności od tego pod jakim kątem pada światło, blat przybiera różne kolory. W ofercie restauracji są: dania obiadowe, przekąski na ciepło, przekąski na zimno, kawy, herbaty, ciasta, desery, shake, piwa, wina, drinki  i inne alkohole wysokoprocentowe. Wkrótce naszą ofertę poszerzymy o pizzę i watę cukrową. Naszą nowością są czekoladowe fontanny, które w połączeniu ze świeżymi owocami dają niezapomniane doznania smakowe, którymi można się cieszyć w grupie znajomych. Szeroka oferta menu zaspokoi nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wystrój
Klimat lokalu nawiązuje do elegancji i prostoty jednocześnie. Restauracja jest urządzona w ciepłych barwach - tropikalnej pomarańczy i karmazynowego przypływu. Oryginalny klimat tworzą dębowe stoliki, skórzane krzesła i dwa kąciki ze skórzanymi sofami. Do dyspozycji klientów mamy profesjonalny stół do gry w piłkarzyki – gratis!!! Na takim stole są rozgrywane mistrzostwa w tej grze.

Przestrzeń
Restauracja usytuowana jest w centrum miasta przy ul. Hallera 31. Wejście znajduje się od strony ul. Syreny, w piwnicy, tuż pod Bankiem Spółdzielczym, naprzeciw Alior Banku. Lokal  daje klientowi poczucie komfortu  i dyskrecji, gdyż nasze okna są pokryte specjalną folią, dającą efekt "lustra fenickiego". Dzięki temu restauracja „Art caffe” jest idealnym miejscem do spotkań biznesowych  w ciągu dnia, zaś wieczorem świetnie nadaje się na spotkania w gronie przyjaciół lub rodziny czy też romantyczną kolację we dwoje.
Usytuowanie lokalu w piwnicy daje latem idealne schronienie przed upałami, zaś zimą gwarantuje przyjemne ciepło.

Muzyka
W tle słychać muzykę smooth jazz, która uspokaja i pozytywnie nastraja. Jest dyskretna, nie przeszkadza w prowadzeniu rozmów i jest ukojeniem dla duszy.


Lokalizacja na mapie:

« powrót »
29 maja 2020 r.
PnWtŚrCzPtSoNd
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31





Ostrołęckie Forum Gospodarcze
ul. Gorbatowa 15/236
07-410 Ostrołęka
INFORMACJE O PROJEKCIE
Promocja gospodarcza Mazowsza Północno-Wschodniego. Ostrołęka na Kurpiach-Miasto przyjazne przedsiębiorczości